ТОВ СП «НІБУЛОН» відкриває регулярні пасажирські рейси на Кінбурнську косуПросмотров: 1435


10:01 3-07-17

З часу запуску регулярних пасажирських рейсів на «НІБУЛОНівських» суднах минуло трохи більше місяця. За цей короткий час ми отримали від українців безліч позитивних відгуків, побажань та пропозицій, переважну більшість яких ми врахували і внесли зміни в розклад діючих маршрутів та графіків руху.

Таким чином, з 1 липня 2017 року ви зможете скористатися такими маршрутами:
м. Вознесенськ (центр) – с. Ковалівка – м. Нова Одеса (міський пляж) – м. Миколаїв (Центральна набережна)
(високошвидкісне пасажирське судно «НІБУЛОН Експрес – 3»)

м. Нова Каховка – м. Херсон – Кінбурнська коса (причал ТОВ СП «НІБУЛОН»)
(високошвидкісне пасажирське судно «НІБУЛОН Експрес – 2»)

Щодобові рейси з 1 липня також виконуватимуться за маршрутом Миколаїв (річвокзал) – Кінбурнська коса – Очаків.
Окрім регулярних, приймаються також колективні заявки на додаткові рейси за маршрутом м. Миколаїв – Кінбурнська коса. Усі деталі таких рейсів попередньо в індивідуальному порядку оговорюються з диспетчером за телефоном 050 394 74 83 (з 08:00 до 20:00, без вихідних).
Квитки можна буде як придбати безпосередньо на судні, так і забронювати у диспетчера за вищевказаним телефоном або ж надіславши листа на електронну пошту passflot@nibulon.com.ua.
Діти до 16 років допускаються на судно тільки у супроводі дорослих.
При посадці на борт судна пасажирам необхідно мати при собі паспорт або водійське посвідчення. Оскільки Кінбурнська коса являється контрольованим прикордонним районом, на території якого діє прикордонний режим, то перебуваючи в такому районі, громадяни України повинні мати при собі документи, що засвідчують особу, та дотримуватися правил прикордонного режиму. Також не слід забувати відпочивальникам і про Правила охорони та використання територій і об’єктів національного природного парку «Білобережжя Святослава».
Приємних мандрівок із «НІБУЛОНом»!

facebook   google plus   twitter   vk   rss
Добавить новость на портал IBPSU

Вход для пользователей
Регистрация

Последние новости